ukr
Березань
14:03

Агрофирма Березанская Птицефабрика, ПРАТ

юридичний
Киевская обл., Барышевский р-н.,с. Садовое, ул.Комсомольская, 15
фактичний
Киев, ул. Василенко, 2
Чабаненко Владимир, менеджер
на Флагма з 4 вересня 2015
+380 (67) 869-XX-XX,  +380 (44) 456-XX-XX

Діяльність

ПрАТ «Агрофірма Березанська птахофабрика»
Спеціалізується на виробництві товарного яйця.
Господарство розміщено в селі Садове Баришівського району Київської області. Сьогодні в ньому зайнято більше 300 працівників.
Місткість птахофабрики – понад 1,2 млн. птахомісць із валовим збором товарних яєць близько 200 млн. шт. на рік. У господарстві використовується крос тетра слм та ломан коричневий.
В 2001-2005 та 2010-2011 роках у ПрАТ «Агрофірма Березанська птахофабрика» було проведено реконструкцію та переоснащення пташників, встановлено нове обладнання німецької фірми «big dutchman», що відповідає сучасним європейським стандартам.
На підприємстві встановлено та використовується машина для сортування яєць голландської фірми «Мова». Все це виключає так званий «людський фактор» при сортуванні та маркування яєць та говорить на користь якості продукції. На усій продукції, згідно ДСТУ 5028:2008, проставляється категорійність яйця.
Продукція птахофабрики в нефасованому вигляді присутня майже на всіх крупних ринках м. Києва та Київської області. Фасоване яйце продається як в крупних супермаркетах, так і в магазинах „біля дому”.
Вся упаковка має якісний малюнок та зареєстрований штрих-код.
Кожна поставка супроводжується паспортом якості та ветеринарним свідоцтвом.
Висока якість курячих яєць ПрАТ „Агрофірма Березанська птахофабрика” – це результат прогресивної технології утримання нашої птиці, підбору унікальної рецептури кормів на основі виключно натуральної вітчизняної сировини та постійного лабораторного контролю якості.
В 2006 році на фабриці встановлено нову лінію для виробництва яєчного порошку.
Фабрика пропонує яєчний порошок власного виробництва. Завжди в наявності на складі.

Компанія утворена в 1954 році, чисельність 300 осіб
переглядів: 467

Реєстрація: 4 вер 2015      індекс активності: F -1.0

×
×
×
×
×